Cu câteva zile înainte de sărbătoarea Adormirea Maicii Domnului (ziua mea onomastică) am primit cadou o excursie de la soția mea, o excursie la Ochiul Beiului (un traseu salvat de ceva timp de mine pe gps, un "to do"). Planul a fost să mergem cu mașina până la Oravița, ne cazăm acolo, iar apoi ne [...]
Citește articolul
0 Comentarii
